BİTKİSEL KREMLERBİTKİSEL ÜRÜNLER

PLAJ PLASTİK ŞİŞE HİNDİSTAN CEVİZİ SÜTÜ SAÇ KREMİ

Bu şişenin * bir kısmının sahilde çöp olarak başladığına inanır mısın? TerraCycle ile ortaklık kurarak, plaj plastik şişelerimiz plajlarımızdan yaklaşık üç ton atığın temizlenmesine yardımcı oldu. Öyleyse devam edin ve bu şişenin sadece içeride iyi olmadığını bilerek saçınızı yıkayın – dışarıda da iyi.

Bitkisel Esanslı Hindistan Cevizi Sütü Saç Kremi ile saçı derinlemesine nemlendirir ve hasara karşı korur. Gerçek botaniklerimiz bitkiler konusunda lider bir uzman olan Kraliyet Botanik Bahçeleri Kew tarafından desteklenmektedir. Gerçek botaniklerle bu nemlendirici saç kremi, daha yönetilebilir ve bölünmüş uçlara daha az eğilimli saçlar için kökten uca nemlendirir.

Gerçek botaniklerin imzalı karışımımızla hazırlanan Hindistan Cevizi Sütü Saç Kremi pürüzsüz, güzel saçlar için nemlendirir. Renk güvenli ve pH dengeli, bu nemlendirici saç kremi canlı hindistan cevizi notaları, bir buket beyaz çiçek ve vanilya saçınıza saç ekleyerek yumuşak ve ipeksi bırakır.

Saçlarınızla çalışın, durulayın ve saç kreminizin paraben içermeyen ve renklendirici içermediğini ve en az% 90 doğal kökenli içeriklerle yapıldığını bilerek kolayca tekrarlayın. **

* Şişe, kapak hariç,% 14’e kadar plaj plastikten yapılmıştır

** Sınırlı işleme tabi tutulmuş saf su ve doğal kaynaklı içerik maddeleri

    • DEEPLY HYDRATE : Hindistan Cevizi Sütü Saç Kremi, güzel saçları düzeltmek ve onarmak için özel olarak üretilmiştir.

 

    • KEW TARAFINDAN DESTEKLENEN GERÇEK BOTANİKLER : Bu formüldeki gerçek botanikler Kraliyet Botanik Bahçeleri, Kew tarafından onaylanmıştır.

 

    • KOKU DENEYİMİ : Canlı hindistancevizi, beyaz çiçekler ve vanilya buketi içeren çok katmanlı kokular

 

    • NO, NO, NO LIST : Hindistan Cevizi Sütü Saç Kremi paraben içermez ve renklendirici içermez

 

  • RENK GÜVENLİ & pH DENGELİ : Şampuanlarımız ve saç kremlerimiz, renklendirilmiş saçlarda güvenli olacak şekilde üretilmiştir.
Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *