Güneş KoruyucuGÜNEŞ ÜRÜNLERİ

Vichy Ideal Soleil BB Mattifying Dry Touch Spf 50+ Sun Cream (Karma ve Yağlı Cilt) 50 ml

Güneş ışınları cildin yapısına zarar verebilir ve güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmak cilt kanseri riskini arttırabilir. UVA ve UVB ışınları cilt yaşlanmasına sebep olabilmektedir. Vichy’nin güneş koruyucuları içeriğindeki Mexoryl ve mineral birleşimiyle UV ışınlarına karşı filtre görevi görür.Cilt daha mat ve canlı görünür.
PARABENSİZ, hipoalerjenik formülü dermatolojik kontrol altında hassas cilt üzerinde test edilmiştir. Nonkomedojeniktir. Yatıştırıcı, güçlendirici ve yenileyici Vichy Termal Suyu ile zenginleştirilmiştir.
Cildiniz güneş yanıkları ve güneşe bağlı yaşlanmadan korunur.
Hafif kokulu, eşsiz dokusu ile su geçirmez ve yağsız yapıdadır. Parlama yapmadan yumuşak bir uygulama sunar.

 

Güneşe maruz kalmadan hemen önce matlaştırıcı yüz sıvısı uygulayın. Sık sık uygulamayı yenileyin, özellikle yüzmeden, terlemeden ve kurulanmadan sonra.

 

 

Yasal Uyarı :  Sitemizde tanıtılan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.  Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Doğabilecek hataları  SİTEMİZ   “botanicalsnaturals.com ”  KABUL ETMEZ.

TagsVichy
Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *